Rodzaje badań

Rodzaje badań

W naszym gabineci badania są przeprowadzane na wysokiej jakości sprzęcie metodą:

  • scan 3D
  • vega test
  • volla
  • quantrum

 

Metoda Vega Test

Metoda ta została opracowana w Niemczech przez lekarza H.Szchimmela w 1978r. Vega Test oparta jest na metodach diagnostyki elektroakupunkturowej wg R. Volla(EAV) oraz bioelektronicznej analizy funkcjonalnej(BDF) wg W. Szmidta i H. Plauma

Korzystamy z metody Vega Test, która pozwala zdiagnozować organizm falami elektromagnetycznymi oraz określić co jest powodem choroby, ponieważ każdy żywy organizm posiada własną częstotliwość drgań elektromagnetycznych. Dzięki temu możemy wykryć patogeny, takie jak pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, toksyny i inne obciążenia, odpowiedzialne za powstawanie m.in. toksoplazmozy czy boreliozy. Badania te są bezinwazyjne i bezkrwawe... Polegają na badaniu punktu kontrolnego na dłoni.

 

Biorezonans

Terapia biorezonansowa należy do jednego ze sposobów na zdiagnozowanie i ostateczne pozbycie się wielu schorzeń wywołanych pasożytami, bakteriami lub innymi drobnoustrojami. Jest również stosowana do leczenia chorób takich jak m.in. toksoplazmoza, a także schorzeń odkleszczowych, takich jak m.in. borelioza. Została opracowana na początku XXw. przez niemieckich naukowców, którzy zauważyli, że pasożyty wprowadzone w drgania posiadają wytwarzają ich charakterystyczną częstotliwość, dzięki której można je wykryć. Co więcej, stwierdzono, że intensywne drgania przyczyniają się do ich całkowitego rozkładu, co pozwala na usunięcie ich z organizmu.

BIOREZONANS  TO UZNAWANA METODA LECZENIA  w UE  i w USA.

 

Zapper

Badanie jest dość czasochłonne, ale również bardzo dokładne. Wykonuje się je m.in. przy pomocy sprzętu Zapper. Urządzenie biorezonansowe Zapper powoduje przepływ prądu przez organizm, co pozwala na wywołanie drżenia patogenów. Aby doprowadzić do ich rozpadu, należy zastosować odpowiednią częstotliwość, jasno określoną dla poszczególnych rodzajów bakterii czy pasożytów.
W gabinetach naturoterapii stosowane są również inne urządzenia biorezonansowe, przy których pomocy jest biorezonans. Opinie na ich temat przeważnie uzależnione są od osobistych doświadczeń osób za niego korzystających oraz jakości świadczonych usług.

 

Metoda Volla

Obecność patogenów w organizmie człowieka może przyczyniać się do powstawania wielu skutków niepożądanych. W niektórych przypadkach, odpowiada ona za powstawanie schorzeń oraz nietypowych zmian skórnych. Aby zdiagnozować obecność patogenów, warto skorzystać z badania, jaką jest metoda Volla, wykorzystująca punkty akupunkturowe oraz kanały energetyczne znajdujące się w ciele.

Przy pomocy metody Volla, z powodzeniem można zdiagnozować wiele schorzeń odznaczającymi się m.in. charakterystycznymi objawami czy złym samopoczuciem.

Terapie opieramy na całkowicie naturalnych metodach takich jak: zalecenia dietetyczne w tym indywidualny dobór ziół leczniczych, środki informacyjne, terapie biorezonansem, zapperem oraz suplementacja sprawdzonymi preparatami minerałowo-witaminowymi.

Eliminujemy nie tylko daną dolegliwość lecz także usuwamy również przyczynę jej powstania przywracając równowagę organizmu oraz zdrowie. Mamy duże powodzenie w eliminacji takich chorób jak: borelioza, toksoplazmoza, chlamydia i inne poważne choroby, które medycyna konwencjonalna uważa za nieuleczalne.

 

Metoda Quantrum

Badanie  to wykrywa to niedobory witamin i minerałow oraz wydolność narządów. . Wyniki zapisujemy na pendrive i oddajemy na własność.

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BADANIA?

Badanie jest przeprowadzane na dłoniach i stopach. Będą nam potrzebne czyste dłonie i stopy (bez kremów i innych kosmetyków i makijażu). Zgrubienia na stopach można przetrzeć pumeksem. Ubranie bawełniane (nie syntetyczne) bez metalowych elementów (takich jak pasek, zegarek, biżuteria, okulary). Bez telefou komórkowego i kart kredytowych. Będzie je można odłożyc przed badaniem. 3 dni bez alkoholu. W dniu badania nie należy pić kawy, napojów energetycznych, mocnej czarnej herbaty i palić papierosów. Nie przyjmujemy leków - po konsultacji z lekarzem, poza niezbędnymi, ratującymi życie (bez przeciwbólowych, suplementów i witamin). Nie należy spożywać posiłków trzy godziny przed badaniem.

 

PRZECIWSKAZANIA TO:

miesiączka u kobiet, rozrusznik serca, ciąza, narządy po transplantacji, nietolerancja prądu elektrycznego, ostre stany pooperacyjne, pozawałowe, powylewowe, zaostrzona schizofrenia, epilepsja,